ПЛАНКА ЗА ГРЕДА 80Х122 ММ AMIG Модел 354
Code: 138597
In stock
Short Description
- WIDTH : 162.00 мм
- HEIGHT : 82.00 мм
- LENGTH : 122.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 354 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 162.00 мм |
| HEIGHT | 82.00 мм |
| LENGTH | 122.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152427 |
No documents were found for this product

English 












