ОТВОРЕН НОСАЧ ЗА ГРЕДА 120X80 ММ DOMAX WB 26
Код: 470097
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 75.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | WB 26 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.370 kg |
| EAN | 5907708145260 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












