ОТВОРЕН НОСАЧ ЗА ГРЕДА 120X80 ММ DOMAX WB 26
Code: 470097
In stock
Short Description
- WIDTH : 80.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 75.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | WB 26 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 75.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.370 kg |
| EAN | 5907708145260 |
No documents were found for this product

English 












