ОТВОРЕН НОСАЧ ЗА ГРЕДА 100X140 MM DOMAX WB 30
Код: 470098
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 140.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 75.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | WB 30 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 140.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.437 kg |
| EAN | 5907708145307 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












