ОТВОРЕН НОСАЧ ЗА ГРЕДА 100X140 MM DOMAX WB 30
Code: 470098
In stock
Short Description
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 140.00 мм
- LENGTH : 75.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | WB 30 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 140.00 мм |
| LENGTH | 75.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.437 kg |
| EAN | 5907708145307 |
No documents were found for this product

English 












