ОСНОВА ЗА ГРЕДА 316X70X140 ММ AMIG Модел 351
Код: 138594
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 140.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 316.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 351 |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ШИРИНА | 140.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 316.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152373 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












