ОСНОВА ЗА ГРЕДА 316X70X140 ММ AMIG Модел 351
Code: 138594
In stock
Short Description
- WIDTH : 140.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
- LENGTH : 316.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 351 |
| THICKNESS | 3.00 мм |
| WIDTH | 140.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| LENGTH | 316.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152373 |
No documents were found for this product

English 












