ОСНОВА ЗА ГРЕДА 270X200X66 ММ AMIG Модел 350
Код: 138593
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 66.00 мм
- ВИСОЧИНА : 200.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 270.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 350 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 66.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 270.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152366 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













