ОСНОВА ЗА ГРЕДА 270X200X66 ММ AMIG Модел 350
Code: 138593
In stock
Short Description
- WIDTH : 66.00 мм
- HEIGHT : 200.00 мм
- LENGTH : 270.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 350 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 66.00 мм |
| HEIGHT | 200.00 мм |
| LENGTH | 270.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152366 |
No documents were found for this product

English 













