ОСНОВА ЗА ГРЕДА 121X150X200 ММ DOMAX PSP 120
Код: 470090
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 121.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 180.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PSP 120 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 121.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.750 kg |
| EAN | 5907708148469 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












