ОСНОВА ЗА ГРЕДА 121X150X200 ММ DOMAX PSP 120
Code: 470090
In stock
Short Description
- WIDTH : 121.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 180.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | PSP 120 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 121.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 1.750 kg |
| EAN | 5907708148469 |
No documents were found for this product

English 












