ОСНОВА ЗА ГРЕДА 120X60X80 ММ DOMAX PSO 80
Код: 470091
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PSO 80 |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.582 kg |
| EAN | 5907708148339 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












