ОСНОВА ЗА ГРЕДА 120X60X80 ММ DOMAX PSO 80
Code: 470091
In stock
Short Description
- WIDTH : 80.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | PSO 80 |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.582 kg |
| EAN | 5907708148339 |
No documents were found for this product

English 












