ОСНОВА ЗА ГРЕДА 120X60X101 ММ DOMAX PSO 100
Код: 470092
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 101.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PSO 100 |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 101.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.620 kg |
| EAN | 5907708148353 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












