ОСНОВА ЗА ГРЕДА 120X60X101 ММ DOMAX PSO 100
Code: 470092
In stock
Short Description
- WIDTH : 101.00 мм
- HEIGHT : 120.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | PSO 100 |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| WIDTH | 101.00 мм |
| HEIGHT | 120.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.620 kg |
| EAN | 5907708148353 |
No documents were found for this product

English 












