ОСНОВА ЗА ГРЕДА 101X150X150 ММ DOMAX PSP 100
Код: 470089
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 101.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PSP 100 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 101.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.370 kg |
| EAN | 5907708148438 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












