ОСНОВА ЗА ГРЕДА 101X150X150 ММ DOMAX PSP 100
Code: 470089
In stock
Short Description
- WIDTH : 101.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | PSP 100 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 101.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 150.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 1.370 kg |
| EAN | 5907708148438 |
No documents were found for this product

English 












