Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 50X50Х10 MM DOMAX NA50
Код: 470063
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 50.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NA50 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 50.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708128485 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











