Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 50X50Х10 MM DOMAX NA50
Code: 470063
In stock
Short Description
- WIDTH : 10.00 мм
- HEIGHT : 50.00 мм
- LENGTH : 50.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NA50 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 10.00 мм |
| HEIGHT | 50.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708128485 |
No documents were found for this product

English 











