Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 150X150Х25 MM DOMAX NA1
Код: 470067
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NA1 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708146519 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












