Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 150X150Х25 MM DOMAX NA1
Code: 470067
In stock
Short Description
- WIDTH : 25.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NA1 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 150.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708146519 |
No documents were found for this product

English 












