Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 100X100Х15 ММ DOMAX NA100
Код: 470066
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 15.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NA100 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 15.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708129000 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












