Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 100X100Х15 ММ DOMAX NA100
Code: 470066
In stock
Short Description
- WIDTH : 15.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NA100 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 15.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| EAN | 5907708129000 |
No documents were found for this product

English 












