ДЕКОРАТИВНА Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 150X150X25 ММ DOMAX NAD 1
Код: 470082
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NAD 1 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРНО ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.109 kg |
| EAN | 5907708164360 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












