ДЕКОРАТИВНА Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 150X150X25 ММ DOMAX NAD 1
Code: 470082
In stock
Short Description
- WIDTH : 25.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NAD 1 |
| THICKNESS | 2.50 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 150.00 мм |
| COVERING | ЧЕРНО ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.109 kg |
| EAN | 5907708164360 |
No documents were found for this product

English 












