ДЕКОРАТИВНА Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 100Х100X15 ММ DOMAX NAD 8
Код: 470081
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 15.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NAD 8 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 15.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРНО ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.052 kg |
| EAN | 5907708164421 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












