ДЕКОРАТИВНА Г-ОБРАЗНА ПЛАНКА 100Х100X15 ММ DOMAX NAD 8
Code: 470081
In stock
Short Description
- WIDTH : 15.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NAD 8 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 15.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ЧЕРНО ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.052 kg |
| EAN | 5907708164421 |
No documents were found for this product

English 












