ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 60Х60Х15 ММ DOMAX KW60
Код: 469988
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 15.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KW60 |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 15.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.040 kg |
| EAN | 5907708121530 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












