ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 60Х60Х15 ММ DOMAX KW60
Code: 469988
In stock
Short Description
- WIDTH : 15.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW60 |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| WIDTH | 15.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.040 kg |
| EAN | 5907708121530 |
No documents were found for this product

English 












