ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 50X50X17 MM DOMAX KW50
Код: 469987
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 15.00 мм
- ВИСОЧИНА : 50.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KW50 |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 15.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 50.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.023 kg |
| EAN | 5907708142146 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












