ЪГЛОВА ПОЦИНКОВАНА ПЛАНКА 50X50X17 MM DOMAX KW50
Code: 469987
In stock
Short Description
- WIDTH : 15.00 мм
- HEIGHT : 50.00 мм
- LENGTH : 50.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW50 |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| WIDTH | 15.00 мм |
| HEIGHT | 50.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.023 kg |
| EAN | 5907708142146 |
No documents were found for this product

English 












