ЪГЛОВА ПЛАНКА С РАМО 50X50 ММ DOMAX NS 50
Код: 470029
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 16.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NS 50 |
| ДЕБЕЛИНА | 1.40 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 16.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.030 kg |
| EAN | 5907708132789 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












