ЪГЛОВА ПЛАНКА С РАМО 50X50 ММ DOMAX NS 50
Code: 470029
In stock
Short Description
- WIDTH : 50.00 мм
- HEIGHT : 16.00 мм
- LENGTH : 50.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NS 50 |
| THICKNESS | 1.40 мм |
| WIDTH | 50.00 мм |
| HEIGHT | 16.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.030 kg |
| EAN | 5907708132789 |
No documents were found for this product

English 












