ЪГЛОВА ПЛАНКА С РАМО 100X100 ММ DOMAX NS 100
Код: 470028
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 28.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | NS 100 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.30 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 28.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.164 kg |
| EAN | 5907708132802 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












