ЪГЛОВА ПЛАНКА С РАМО 100X100 ММ DOMAX NS 100
Code: 470028
In stock
Short Description
- WIDTH : 100.00 мм
- HEIGHT : 28.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | NS 100 |
| THICKNESS | 2.30 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 28.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.164 kg |
| EAN | 5907708132802 |
No documents were found for this product

English 












