ЪГЛОВА ПЛАНКА 60Х60X19 ММ AMIG Модел 3
Код: 138572
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 19.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 3 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 19.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023225107 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












