ЪГЛОВА ПЛАНКА 60Х60X19 ММ AMIG Модел 3
Code: 138572
In stock
Short Description
- WIDTH : 19.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 3 |
| THICKNESS | 2.00 мм |
| WIDTH | 19.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023225107 |
No documents were found for this product

English 












