ЪГЛОВА ПЛАНКА 150X150X25 MM DOMAX KW 7
Код: 469984
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KW 7 |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 150.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.290 kg |
| EAN | 5907708140074 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












