ЪГЛОВА ПЛАНКА 150X150X25 MM DOMAX KW 7
Code: 469984
In stock
Short Description
- WIDTH : 25.00 мм
- HEIGHT : 150.00 мм
- LENGTH : 150.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW 7 |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| HEIGHT | 150.00 мм |
| LENGTH | 150.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.290 kg |
| EAN | 5907708140074 |
No documents were found for this product

English 












