ЪГЛОВА ПЛАНКА 125X125X20 MM DOMAX KW 6
Код: 469983
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ВИСОЧИНА : 125.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 125.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KW 6 |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 125.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 125.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.150 kg |
| EAN | 5907708140067 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












