ЪГЛОВА ПЛАНКА 125X125X20 MM DOMAX KW 6
Code: 469983
In stock
Short Description
- WIDTH : 20.00 мм
- HEIGHT : 125.00 мм
- LENGTH : 125.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW 6 |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| HEIGHT | 125.00 мм |
| LENGTH | 125.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.150 kg |
| EAN | 5907708140067 |
No documents were found for this product

English 












