ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X20 MM DOMAX KW 5
Код: 469982
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ВИСОЧИНА : 100.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KW 5 |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 100.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.110 kg |
| EAN | 5907708140050 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












