ЪГЛОВА ПЛАНКА 100X100X20 MM DOMAX KW 5
Code: 469982
In stock
Short Description
- WIDTH : 20.00 мм
- HEIGHT : 100.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | DOMAX |
| MODEL | KW 5 |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.110 kg |
| EAN | 5907708140050 |
No documents were found for this product

English 












