За стимулиране на здравословния растеж на зелените площи
Електрическият аератор Fieldmann FZV 4010-20E ще помогне на хоби градинарите да стимулират здравословният растеж на тревата на зелените площи. За целта ще помогната двата вала.

Български 
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZV 4010-20E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП АЕРАТОР | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| РАБОТНА ШИРИНА | 40.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ НА РАБОТНА ВИСОЧИНА | Да |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.487 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДВА ВАЛА В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 8590669334025 |