За стимулиране на здравословния растеж на зелените площи
Електрическият аератор Fieldmann FZV 4010-20E ще помогне на хоби градинарите да стимулират здравословният растеж на тревата на зелените площи. За целта ще помогната двата вала.

English 
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL | FZV 4010-20E |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE SCARIFIER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| WORKING WIDTH | 40.00 см |
| WORKING HEIGHT ADJUSTMENT | Yes |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 55 L |
| PRODUCT WEIGHT | 13.487 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДВА ВАЛА В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 8590669334025 |