ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АЕРАТОР HUSQVARNA S 138C 1600 W, РАБОТНА ШИРИНА 37.50 см
Код: 226423
В наличност
Кратко описание
- ТИП АЕРАТОР : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1600 W
- РАБОТНА ШИРИНА : 37.50 см
- РЕГУЛИРАНЕ НА РАБОТНА ВИСОЧИНА
- ОБЕМ НА КОША : 45 L
Доставка:
Купи на изплащане
от9.82 €
/
19.21лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.00€
/
10х50.85лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | S 138C |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП АЕРАТОР | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1600 W |
| РАБОТНА ШИРИНА | 37.50 см |
| РЕГУЛИРАНЕ НА РАБОТНА ВИСОЧИНА | Да |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 19.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7391883950210 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















