ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АЕРАТОР HUSQVARNA S 138C 1600 W, WORKING WIDTH 37.50 см
Code: 226423
In stock
Short Description
- TYPE SCARIFIER : ELECTRIC
- POWER CONSUMPTION : 1600 W
- WORKING WIDTH : 37.50 см
- WORKING HEIGHT ADJUSTMENT
- CAPACITY OF CATCH BOX : 45 L
Shipping:
See credit plans
from9.82 €
/
19.21лв.
Interest, fees and APR

10х26.00€
/
10х50.85лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | S 138C |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE SCARIFIER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 1600 W |
| WORKING WIDTH | 37.50 см |
| WORKING HEIGHT ADJUSTMENT | Yes |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 45 L |
| PRODUCT WEIGHT | 19.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7391883950210 |
No documents were found for this product

English 


















