Подобрено усвояване на вода и хранителни вещества от почвата
С електрическият аератор Gardena EVC 1000 може трайно да се отстрани мъха и тревата, предотвратява повторното израстване и подобрява усвояването на вода и хранителни вещества от почвата.

Български 

| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | EVC 1000 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП АЕРАТОР | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1000 W |
| РАБОТНА ШИРИНА | 30.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ НА РАБОТНА ВИСОЧИНА | Да |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА РАБОТНА ПЛОЩ | 600.00 m² |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500406802 |