Подобрено усвояване на вода и хранителни вещества от почвата
С електрическият аератор Gardena EVC 1000 може трайно да се отстрани мъха и тревата, предотвратява повторното израстване и подобрява усвояването на вода и хранителни вещества от почвата.

English 

| Brand | GARDENA |
| MODEL | EVC 1000 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE SCARIFIER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 1000 W |
| WORKING WIDTH | 30.00 см |
| WORKING HEIGHT ADJUSTMENT | Yes |
| RECOMMENDED WORKING AREA | 600.00 m² |
| PRODUCT WEIGHT | 10.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500406802 |