ГРАДИНСКА ШАТРА 300X300CM С МРЕЖА ПРОТИВ НАСЕКОМИ HD HD-10130
Code: 229609
In stock
Short Description
- PAVILION TYPE : GAZEBO
- LENGTH : 300.00 см
- WIDTH : 300.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : МОКА
Shipping:
See credit plans
from13.90 €
/
27.19лв.
Interest, fees and APR

10х36.80€
/
10х71.97лв.
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10130 |
| PAVILION TYPE | GAZEBO |
| LENGTH | 300.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| HEIGHT | 270.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | МОКА |
| WEIGHT | 35.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | PU ПОКРИТИЕ И UV50+ ЗАЩИТА |
| EAN | 8939973622150 |
No documents were found for this product

English 























